sayfa içeriği
Savunma Ürünleri
04 01 2014

Savunma Ürünleri

Savunma Ürünleri PDF Yazdır e-Posta

Nurol Teknoloji, sahip olduğu “Nato Gizli” ve “Milli Gizli” Gizlilik Dereceli TesisGüvenlik Belgesi ve Üretim İzin Belgesi ile savunma sanayiine yönelik balistik  personel yelekleri, kara araçları, hava araçları ve deniz araçları için ileri balistik zırh çözümleri sağlamaktadır. Firmamız ileri balistik zırh çözümlerinde kullanılan hammaddeleri tamamen yerli olarak üretmektedir.
 


İLERİ BALİSTİK ZIRH ÇÖZÜMLERİ

Nurol Teknoloji, hassas ve gelişmiş üretim teknikleri ile her türlü tehdite karşı dayanıklı, uluslararası standartlara uygun, hafif ve ergonomik ileri seramik plakaların üretimini gerçekleştirmekte ve zırhlı araç uygulamalarında en iyi çözümü sunmaktadır.

YENİ NESİL SERAMİK ZIRH PLAKALARI
Nurol Teknoloji, yüksek kaliteye sahip, hafif, çeşitli kalınlık, boyut ve farklı malzemelerde zırh plakaları üretebilmektedir. 

Alumina Balistik Zırh Plakaları
Nurol Teknoloji devamlı sinterleme yöntemiyle yüksek yoğunluklu Alumina balistik zırh plakaları üretimini gerçekleştirmektedir. Alümina balistik plakaları 50x50 cm’ye kadar olan ölçülerde ve bir çok farklı geometride üretebilmektedir.Alümina balistik seramik malzemeleri genellikle kara araçları ve deniz araçları zırhlandırılmasında kullanılmaktadır.İstenen tehdit seviyesine göre taarlanabilen bu malzeme ekonomik oluşu ile zırh çeliği malzemesiyle yarışabilmektedir.

Silisyum Karbür Zırh Plakaları
Nurol Teknoloji
, sıcak presleme ve basınçsız sinterleme yöntemi ile yüksek ısı dayanımı sağlayan yüksek sertlikte Silisyum karbür balistik zırh plakalarını üretmektedir.Silisyum Karbür balistik zırh plakaları 35x35 cm’ye kadar olan ölçülerde ve farklı geometrilerde üretilebilmektedir.

Bor Karbür Zırh Plakaları
Nurol Teknoloji
, sıcak presleme metodu ile elmas ve CBN den sonra bilinen en yüksek sertliğe sahip, kimyasal ve mekanik korozyona karşı mükemmel direnci olan Bor Karbür zırh plakalarını üretmektedir. Bu plakalar çok düşük yoğunluğu ile sağladığı mükemmel güç/ağırlık oranına ve yüksek ısı dayanımına sahiptir.Hafiflik ve mobilitenin önemli olduğu taktik araçlar, helikopterler,uçaklar, hafif zırhlı araçlar ve özellikle personel koruyucu yeleklerde bor karbür zırh plakaları tercih edilmektedir.

 

3
0
0
Yorum Yaz
BSG Gazete ecep Tayyip ERDOĞAN BSG QNET PROMOSYON QNET PROMOSYON