sayfa içeriği
Gta Türk OYUNU FULL İNDİR DOWNLOAD YÜKLE
31 01 2010

Gta Türk OYUNU FULL İNDİR DOWNLOAD YÜKLE

Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere Rockstar firması tarafından geliştirilen Gta (Grand Theft Auto) Türk adlı oyunun incelemesini yapacağız. Gta Türk oyunu, Grand Theft Auto oyunlarının devam oyunu niteliğini taşıyan bir oyundur. Bu mafya oyunlarına farklı bir tarz getirmeyi becermiştir. Daha fazla uzatmadan Gta (Grand Theft Auto) Türk oyununun incelemesini yapmaya başlıyalım.

 

Gta Türk oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan demo linkinden indirebilirsiniz. Gta oyunu Türkiye’ de çok tutulmuştu. Oyun tasarımcıları bunu fark ederek oyunu Türkçeleştirdi. Böylece Gta oyununu sanki Türk sokaklarında dolaşırmış gibi oynayacaksınız. Ayrıca Gta (Grand Theft Auto) oyununu artık Türkçe olarak oynayacaksınız.

gta turk city

Gta serisinin diğer oyunlarını oynayanlar Gta Türk oyununun menü ayarlamalarını yaparken hiç zorlanmıyacaksınız. Gta Türk oyununu görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Özellikle karakterlerin tasarımları mukemmel bir şekilde düzenlenmiş.

gta turk city 2

Gta Türk oyununu Türkçe hem de bildik mekanlarda oynama şansınız vardır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamak için Core 2 Dou 1.8 Ghz işlemci, 1.5 GB Ram, 256 Mb Nvidia 7900 ekran kartı ve 16 Gb boş alan gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mafya oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Gta Türk oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Gta Türk oyununun demo sürümünü incelememizin sonunda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.

Download : Gta Türk Oyun indir

91
0
0
Yorum Yaz
BSG Gazete ecep Tayyip ERDOĞAN BSG QNET PROMOSYON QNET PROMOSYON